ویژگی های زندگی در اسپانیا

اقامت در اسپانیا به دلایل زیادی نسبت به سایر کشورها ارجحیت دارد.
کشور اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مانند کشور انگلستان از نظر رفاه اجتماعی بهتر، تفریحات بیشتر و میزان جرم و جنایت نیز بسیار کمتر می باشد.همچنین روحیه مردم اسپانیا به مراتب شاداب تر از سایر کشورهای اروپایی می‌باشد.
ما قصد داریم در این مقاله به 5 مورد مهم از عواملی که سبب ارجعیت کشور اسپانیا نسبت به سایر کشور ها می شود اشاره کنیم.
ویژگی های زندگی در اسپانیا
هزینه های زندگی در اسپانیا

آب و هوا

اسپانیا یکی از کشور هایی است که آب و هوای بسیار مناسبی در سطح قاره اروپا دارد. این کشور حدودا 320 روز آفتابی در قسمت جنوبی با میزان کم بارندگی را دارا می باشد.همچنین برخورداری از نقاط کوهستانی باعث تعادلی در آب و هوای این منطقه شده است.

مزایای سیستم درمان و بهداشتی

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، کشور اسپانیا دارای یکی از بالاترین استانداردها و سیستم‌های درمانی در دنیا به‌خصوص برای درمان بیماری‌های خاص، مراقبت‌های ویژه می‌باشد.

هزینه های درمان در اسپانیا

هزینه زندگی

هزینه زندگی در اسپانیا حدود 30 درصد کمتر از سایر کشور های اروپایی می باشد. همین امر باعث گردیده است همواره مردم اسپانیا بخشی از زندگی خود را خارج از خانه طی می‌کنند.

خرید و فروش با امنیت بالا

کلیه مراودات اقتصادی نظیر خرید و فروش هرگونه کالا، ملک و … بسیار امن بوده و مواردی مانند کلاهبرداری بسیار کم به چشم می‌خورد. تجارت ها اکثر موفق و نقل و انتقالات مالی بین شرکای تجاری، خریداران و فروشندگان با میانجی گری بانک‌ها و مؤسسات بیمه با سرویس‌های متنوع انجام می‌گردد.

زندگی شبانه در اسپانیا
کشور اسپانیا ارائه دهنده برخی از بهترین زندگی های شبانه در کل دنیا می باشد . شهر هایی مانند سویل ، بارسلون  و مادرید طیف عظیمی از رستوران ها و کافه ها را دارا می باشند .هتل های های ساحلی جنوب  اسپانیا و سواحل بالئارس بیشتر این کافه های شبانه را در خود جای داده اند . در این کشور همچنین فعالیت های ناب شبانه دیگری هم  با محبوبیت جهانی وجود دارد مانند رقص  فلامینگوها در سویل که ارزش دیدن را دارند.