اقامت اسپانیا|اقامت کاری در اسپانیا

درباره آفتاب اسپانیا

گروه آفتاب نماينده شركت املاك و مهاجرت معتبر اسپانيايى (BM)اسپانيا به عنوان يكى از بزرگترين شركت ها در اروپا كشور اسپانيا ميباشد كه تمامى اقامت هاى اخذ شده كشور اسپانيا را براى مشتريان به صورت قرارداد بين المللى و صد در صد تضمينى انجام ميدهد،و مشتريان را تا مدت زمان گرفتن پاسپورت ، نشناليتى همراهى ميكند.

ماموريت گروه اقامتى آفتاب اسپانيا اين ميباشد كه خدمات ويژه و كاملى را در زمينه معاملات املاك و سرمايه گذارى هاى بانكى و ملكى ، تجارى وپذيرش نمايندگى ها و برند هاى معروف اروپايى را براى هموطنان عزيز ايجاد كند.

آشنایی با ما

ماموريت گروه اقامتى آفتاب اسپانيا اين ميباشد كه خدمات ويژه و كاملى را در زمينه معاملات املاك و سرمايه گذارى هاى بانكى و ملكى ، تجارى وپذيرش نمايندگى ها و برند هاى معروف اروپايى را براى هموطنان عزيز ايجاد كند.
افتخار ما اين است كه بتوانيم خدماتى با كاربرى آسان جهت استفاده متقاضيان و اقدام كنندگان عزيز فراهم نمائيم ، كه بتوانيم هميشه در هر حالت و زمان و مكانى، بهترين پيشنهاد ها و خدمات در زمينه اقامت دائم و همينطور املاك و مستغلات ارائه دهيم.
موسسه حقوقى راديو وكالت نماينده شركت آفتاب اسپانيا (BM) در ايران به عنوان بزرگترين مجموعه حقوقى در كشور و اروپا در زمينه ارائه خدمات در تمامى زمينه هاى اقامتى و مهاجرتى ، سرمايه گذارى فعاليت مينمايد.

كيفيت خدمات شركت اقامتى BM( آفتاب اسپانيا) جهت حفظ ارزش نام تجارى هميشه فراتر از حد انتظار بوده است ، به همين دليل توانسته ايم يكى از بزرگترين و بهترين انتخاب مشتريان عزيز جهت اقدام باشيم و همينطور از شناخته شده ترين برندهاى كشور ميباشد و موفق به جلب رضايت كامل مشتريان خود بوده است.
گروه مشاوران حقوقى و رسمى ايرانى اسپانيايى زبان آفتاب اسپانيا (BM) با همكارى وكلاى حرفه اى وبا تجربه موسسه حقوقى راديو وكالت دست در دست هم داده تا از بالاترين پتانسيل براى سهولت خدمات رسانى براى هموطنان عزيز استفاده كنند.
ما با استفاده از نوآورى و تعالى سيستم خدماتى ، روند خريد ملك را از شيوه هاى كاملا قانونى و محضرى در يك پروسه سريع و كوتاه مدت تبديل كرده ايم.
* گروه حرفه اى و جوان ، در عين حال مجرب شركت آفتاب اسپانيا (BM) با تجربه بيش از ١٥ سال فعاليت در اروپا در رابطه با مهاجرت و اخذ ويزا و همينطور خريد و فروش ملك در تمام نقاط اسپانيا بر اين باور است كه ارائه خدمات بر اساس صداقت و شفافيت تمام پروسه خدمات ،اصلى ترين وظيفه يك مشاوره ميباشد.

* با اين روش توانسته ايم خط و مشى موفق داشته باشيم و تمام تلاشهايمان را ميكنيم تا در ادامه راه نيز مشاورى امين و وظيفه شناس و صادق براى شما و خانواده خود باشيم و در اين كار تمام ابزار و ملزومات يك شركت موفق و معتبر را مانند كاربران حرفه اى دفاتر كارى و خدماتى مناسب شركت در شأن ايرانيان عزيز و وكلاى حرفه اى و با تجربه در زمينه اقامت را در خدمت گرفتيم تا شما با اطمينان خاطر و تضمين صد در صد خريد و اقامت خود را به ثبت برسانيد.

و در آخر ميتوانيم اين ادعا را داشته باشيم كه صد در صد تمام پرونده هاى اقامتى و پروژه هاى سرمايه گذارى و سود دهى براى مشتريان كه داشته ايم موفق بوده و در خصوص خريد و فروش و اجاره ملك نيز گفتن اين نكته ضروريست كه ما افتخار همكارى با بزرگترين و حرفه اى ترين و معتبرترين شركت هاى ساختمانى و سرمايه گذارى را دارا ميباشيم و هـمچنين دسترسى مستقيم و ويژه اى به املاك بانكى و مزايده اى را براى مراجعه و سرمايه گزارى مشتريان عزيزمان داريم .

  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

    لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.