خدمات شرکتی در اروپا

افراد به دلایل مختلف نیازمند این می شوند که به ثبت شرکت در خارج از کشو مبادرت ورزند. یکی از این دلایل می تواند افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور باشد تا بتوانند نقل و انتقالات مالی خود را انجام دهند.

دلیل دیگر می تواند این باشد که فرد با ثبت شرکت در خارج از کشور برای دریافت اقامت خود اقدام کند. برخی از شرکت ها نیز برای واردات و صادرات و انجام امور برون مرزی شرکت خود به ثبت شرکت دست می زنند.

هزینه ثبت شرکت با توجه به اینکه شما کدام کشور را برای این کار انتخاب کنید متفاوت خواهد بود. امکان ثبت شرکت برای شما هم در آسیا و هم در اروپا وجود خواهد داشت. اگر شما بخواهید در یک کشور آسیایی این کار را انجام دهید کشور ارمنستان و کشور ترکیه انتخاب های مناسبی خواهند بود. برای ثبت شرکت در ارمنستان شما باید عددی در حدود ۶۰۰ دلار برای ثبت شرکت پرداخت نمایید. برای ثبت شرکت در ترکیه این رقم تا ۳۵۰۰ دلار بالا خواهد رفت. البته اگر بخواهید با ثبت شرکت در ترکیه اقامت نیز دریافت کنید باید رقم ۴۰۰۰ دلار نیز برای این هزینه ها در نظر بگیرید. گزینه دیگر شما اقدام برای ثبت شرکت در اروپا است. بدین منظور شما می توانید با ثبت شرکت در لیتوانی که یک کشور اروپایی است با هزینه ی پایین تر نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا صاحب شرکت رسمی خود شوید. شما برای ثبت شرکت در لیتوانی باید ۳۵۰۰ یورو هزینه در نظر داشته باشید.

همانطور که مشاهده کردید رقم های ثبت شرکت در کشورهای مختلف متفاوت می باشد. شما برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید یا به صفحه ثبت شرکت در همین وبسایت مراجعه کنید.