اقامت گلدن ويزا

گلدن ویزا، برگرفته از نامش یک فرصت طلایی برای اقامتی آسان با رعایت قوانین کشور اسپانیا و در کوتاه ترین زمان ممکن برای متقاضی ایجاد میکند.

از سال 2013 میلادی دولت اسپانیا قانونی را مصوب کرد که بر اساس آن متقاضی اقامت در اسپانیا میتواند با خرید ملک یا املاکی به ارزش مجموع 500,000 یورو ، اقامت دائم این کشور یا کشورهای دیگر حوزه شنگن را بدون لزوم حضور 6 ماه از سال دریافت کند.

از طرفی، با توجه به سرمایه گذاری انجام شده، روند رسیدگی به پرونده اقامت به یک ماه کاهش یافته و با حضور کوتاه مدت 3 هفته در سال به سرانجام میرسد.

اما این قانون محدود به کشور اسپانیا نیست. کشورهای دیگری از جمله انگلستان، قبرس، یونان و دیگر کشورهای اروپایی نیز این امکان را برای متقاضیان اقامت فراهم نموده اند.

در انگلستان شما ملزم به سرمایه گذاری به ارزش 2,000,000 پوند برای ویزای یک ساله و 10,000,000 پوند برای اقامت دائم هستید .

در قبرس برای دریافت ویزای F باید 5,000,000 یورو در بازار تجاری سرمایه گذاری کرده یا ملکی به ارزش 2,000,000 یورو خریداری کنید تا پس از یک پروسه 3 الی 4 ماهه پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

مشهود است که فقط با یک مقایسه کلی بین شرایط اخذ اقامت در بین کشورها و همچنین، زیبایی ها و فرصت های اسپانیا، اقدام برای اخذ اقامت اسپانیا به مراتب منطقی تر است. بازار مسکن بعد از نوامبر سال 2015 رشد چشمگیری داشته است و با توجه به اینکه گلدن ویزای شما همراه با اجازه کار در کشوری است که دارای ثبات اقتصادی بالایی میباشد، درکنار توجیه منطقی، توجیه اقتصادی نیز خواهد داشت.

بی صبرانه منتظر حضور شما هستیم …

اقامت گلدن ویزا اسپانیا