فرهنگ اسپانیا

اسپانیا به خاطر داشتن ترکیبی از زیبایی‌های تاریخی و تفکرات مدرن شناخته شده است. فرهنگ و سنت‌های این کشور زیبا، بسیار غنی و متنوع است. سبک زندگی مردم و زیبایی‌های طبیعی، توریست‌های زیادی را جذب این کشور می‌کند. تقریبا ۵۰ میلیون نفر سالانه از اسپانیا دیدن می‌کنند که این کشور را جزو ۵ مقصد توریستی برتر قرار داده است

اسپانیا با آثاری تاریخی مانند برج هرکول، صومعه‌ی سلطنتی سانتا ماریای گوادلوپ، دیوار‌های رومی لوگو و بسیاری اثر دیگر، دومین رتبه را از نظر بیشترین میراث تاریخی در یونسکو با ۳۹ میراث فرهنگی (از مجموع ۴۴ میراث ثبت شده) دارد.

اسپانیا جزو معدود کشور‌هایی است که تاریخی طولانی از تهاجم به کشور‌ها و مورد هجوم قرارگرفتن دارد. این مورد علاوه بر موقعیت جغرافیایی، فرهنگی غنی، متنوع و منحصر به‌ فرد را شکل داده است. مطالعه درباره‌ی تاریخ و فرهنگ مردم اسپانیا مطمئنا شما را وادار به گفتن عبارت Me encanta España می‌کند که به معنی «من عاشق اسپانیا هستم» است.

فستیوال گوجه رنگی در اسپانیا

جشن‌ها و رسوم رنگارنگ و جذاب اسپانیا

 

  • فستیوال برداشت محصول (Fiestas de la Vendimia Riojana (La Rioja Wine Festival
  • فستیوال بانوی ما (Fiestas Patronales de La Virgen de Gracia ( La Virgen de Gracia
  • فستیوال تابستانی (‘Fiesta de Verano (People wear traditional Spanish costumes and dance to ‘sevillanas’ and ‘malaguenas
  • فستیوال محلی فلانیتکس (El Cosos (Local fiesta of Felanitx
  • جشن روز پطرس (Fiestas de Haro (Celebrated on the day of San Pedro

از نوع لباس‌ها تا حرکت‌های دسته‌جمعی و موسیقی و رقص و میهمانی‌ها، شما قادر به درک این موضوع هستید که چرا فرهنگ اسپانیا رنگارنگ‌ترین و متنوع‌ترین فرهنگ است. فستیوال‌های بزرگ دارای فلامنکو، گاوبازی، سیرک، شهربازی، آتش‌بازی، کنسرت، رقابت‌های موسیقی و تک‌خوانی هستند. مشهورترین بخش را می‌توان «فرار گاوها در پامپلونا» دانست که در جشن سن فرمین برگزار می‌شود.

Tags